Školenie inštruktorov

Školenie inštruktorov prebiehalo v priateľskom duchu a podarili sa nám takéto krásne kúsky:

Slovenské iglu

Dalo nám to 3 hodky práce, ale nakoniec sme to postavili. Človek hned získa väčší rešpekt k eskimákom, keď si to sám skúsi postaviť


Snežnice

Jednoduché rýchle a praktické 🙂

Záhrab

Kamarát sa podujal na stavbu tohto zázraku. Ja osobne by som mal v tom klaustrofobické záchvaty, ale i jednoduchý záhrab dokáže človeku zachrániť život.

 

Sušenie maska

Tá príjemnejšia stránka prežitia – úprava stravy. V tomto prípade sušenie mäska.

 

Ako to vyzeralo, keď sa nepraktizovalo

Tento obsah bol zaradený v Kurz prežitia. Zálohujte si trvalý odkaz.

Jedna reakcia na Školenie inštruktorov

 1. Miso povedal:

  Bola to super akcia, čo? Počasie nádherne a čo bolo na tomto školení to najlepšie bolo, že sme:
  -z Ružomberka prešli do Vlkolinca a späť pešo. Spoznali sme krásu a čaro prírody a niektorí si pripravili v pamäti trasu presunu pre budúcnosť :),
  – splnili všetky úlohy, ktoré boli od tohto školenia očakávané,
  – si potvrdili kvality a schopnosti prijímať jednoduché opatrenia a činnosť k tomu, aby sme boli schopní ochrániť svoje zdravie a zachrániť život. To sa určite premietne aj do ďalšej našej činnosti v rámci odovzdávania schopností, zručností a informácií naším klientom.
  Osobne som presvedčený, že toto školenie nebolo posledným a budem sa snažiť aby sme si svoje schopnosti potvrdili aj v iných terénoch, akými sú step, púšť, mokraď, močiar a podobne lokality.
  I touto cestou chcem podobne, ako som to vykonal po skončení školenia, poďakovať chalanom inštruktorom za ich konštruktívny, tvorivý a aktívny prístup k plneniu úloh a k odovzdávaniu si skúseností navzájom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.